Contactos Clubes

Academia de Futebol de Ponte de Lima — academiafutebolptl@gmail.com

Adecas — adecas@sapo.pt

Amigos de Sá - Ass. Cult. Desportiva — nunoaraujo51@gmail.com

Anais Futebol Clube — anaisfc@sapo.pt

Ancora Praia Futebol Clube — ancorapraiafc@gmail.com

ARA - Associação Cultural e Recreativa de Riba da Âncora  — helenamartins@portugalmail.pt

Artur Rego - Artefactos de Madeira — joserego@arturregolda.pt

Associação Cultural Desportiva Paço Vedro de Magalhães  - associacao_magalhaes@hotmail.com

Associação Cult. Recr. ª Arcozelo  — paulofernandes7@sapo.pt

Associação Desp.ª de Ponte da Barca  — adpbarca@gmail.com

Associação Desportiva - Os Limianos — adlimianos@gmail.com

Associação Desportiva e Cultural de Alvarães - ruirefer@gmail.com

Associação Desportiva Cultural de Anha  — adcanha@live.com.pt

Associação Desportiva Darquense  — addarquense@sapo.pt

Associação Desportiva de Barroselas — geral@adbarroselas.com

Associação Desportiva de Campos — adcampos75@gmail.com

Associação Desportiva de Chafé — adchafe1987@gmail.com

Associação Desportiva e Cultural da Correlhã  — fabiocaseiro@gmail.com

Associação Desportiva e Cultural de Perre — adcp1977@gmail.com

Associação Desportiva Fachense — associacaofachense@gmail.com

Associação Recr. ª Cult. Arcos S. Paio  — arcasfutsal@gmail.com

Associação Recr.ª Cult. de Guilhadezes — arcguilhadeses@gmail.com

Associação Recreativa e Cultural de Paçô — arcpaco@sapo.pt

Atlético Clube de Caminha — atclubecaminha@gmail.com

Atletico dos Arcos Associação Desportiva — atleticodosarcos@gmail.com

C. R. C. Távora (novocrct@gmail.com) — novocrct@gmail.com

Centro Cult. Desp.º Ancorense — ccdancorense@sapo.pt

Centro Cult. Recr.º Desp.º Fontourense — fontourense@hotmail.com

Centro Recreativo e Cultural de Távora — antoniomaria3466@gmail.com

Cerveira Futsal Clube — cerveirafutsal@gmail.com

Clube Caçadores "Os Torreenses"  — cctorreenses@hotmail.com

Clube de Futebol Nogueirense — clubefutebolnogueirense@hotmail.com

Clube Desportivo de Cerveira — cdcerveira1972@gmail.com

Clube Soutelense Desporto e Cultura — clubesoutelense@gmail.com

Deocriste Sport Clube — deucriste@deucriste.com

Desportivo de Monção — direccao@dmoncao.com

Escola de Futebol Luciano Sousa — escolalucianosousa@gmail.com

Escola de Futsal Zonafut —  luiscorreiaribeiro@hotmail.com

Futebol Clube de Vila Franca — mariadoresrego@hotmail.com

Grupo Desp.º Cult. de Venade — gdcvenade@sapo.pt

Grupo Desp.º Cult. Refoios do Lima — gdcrefoiosdolima@hotmail.com

Grupo Desportivo Areosense — gda.areosa@gmail.com

Grupo Desportivo Castelense — gdcastelense@gmail.com

Grupo Desportivo da Castanheira — gdcastanheira@sapo.pt

Grupo Desportivo da Meadela — gdmeadela@gmail.com

Grupo Desportivo de Bertiandos — grupodbertiandos@gmail.com

Grupo Desportivo de Moreira do Lima — grupodesportivodemoreiradolima@gmail.com

Grupo Desportivo e Cultural de Neiva — ralha@arterasca.com

Grupo Desportivo e Cultural Lavradores Paço Lima — davidcostaaluminios@sapo.pt

Grupo Desportivo Vitorino de Piães — gdvpiaes@gmail.com

Grupo Recr. º Cult. de Gandra — grecudega@gmail.com

Lanhelas Futebol Clube — lanhelasfclube@gmail.com

Longos Vales Futebol Club — lvfclongosvalesfutebolclub@sapo.pt

Neves Futebol Clube — nevesfutebolclube@sapo.pt

Perspectiva em Jogo Associação Desportiva — perspectivaemjogo@gmail.com

Santa Luzia Futebol Clube — geral.slfc@gmail.com

Sport Clube Melgacense — scmelgacense@sapo.pt

Sport Clube Valenciano — scvalenciano@gmail.com

Sport Clube Vianense — geral@scvianense.com

Sport União Cardielense — mingospita@hotmail.com

Sporting Clube Courense — s.c.courense@sapo.pt

Torre Sport Clube — torre.s.c.fut@sapo.pt

União Desportiva "Os Raianos" — udr_raianos1975@hotmail.com

União Desportiva de Lanheses — departamentoformacao.udlanheses@gmail.com

União Desportiva de Moreira — uniaodmoreira@sapo.pt

União Desportiva Friestense — udfriestense@hotmail.com

Vila Fria 1980 — vilafria_1980@hotmail.com

mobilepornxtube mobile18porn mobilefuckporn mobilexxxsexporn xnxxpornvideos.xyz/a> freexnxxporn.xyz
escort konya
free spins no deposit 2017
anal porno
instagram takipci hilesi
sikis
Pornolar sikis izle, turk sex

pornolar

turk porn

turk sex sikis seyret

porno hd izlemek icin en ideal sex sitesi.
alanya escort
beylikduzu escort sisli escort beylikduzu escort istanbul escort istanbul escort
escort alanya
antalya temizlik firmalari guvenilir bahis siteleri vucut gelistirme steroid satin al
paykasa bozdurma